Тибетський Медовий Масаж

Тривалість:
90 хв
Вартість:
1 650 грн

спеціальна техніка з використанням натурального меду

Категорія:

Тибетський Медовий Масаж – особлива оздоровча процедура, заснована на методах медицини Тибету, рефлексотерапії і властивостях натурального меду. Тибетський медовий масаж проводиться на все тіло та має не тільки лікувальний ефект на кістково-м’язову, серцево-судинну, легеневу системи, але й забезпечить повне розслаблення та приємні відчуття Вашому тілу.

Цілющі властивості масажу з медом

Натуральний мед це не тільки улюблені ласощі ласунів, але і косметичний засіб, що має приголомшливий ефект. Напевно, кожен чув про неймовірний ефект після масажу із медом. Подібна процедура дійшла до нас з Тибету не так давно, але вже набула великої популярності. І насправді не дарма.

Мед сприяє виведенню токсинів, очищенню пір, стимулює кровообіг.

Мед дає організму чимало корисних речовин: вітаміни групи Б, кальцій, йод та ін.

Поєднання меду з масажем має подвійний корисний ефект

Як правило такий масаж рекомендується проводити цілим курсом. Однак слід враховувати, що курс має бути підібраний, враховуючи індивідуальні особливості людини. Адже масаж має лікувальну дію, проте якщо приховати деякі свої проблеми зі здоров’ям, ефект може статися зворотній.

За статистикою 70% людей страждають на захворювання хребта, напевно, це викликано малорухомим способом життя, «сидячою» роботою за комп’ютером і найчастіше відсутністістю часу на зарядку.Тому тут дуже доречна дія медового масажу:

  • він енергетично підживлює,
  • розігріває хребет,
  • виводить різні шлаки,
  • знімає болючі відчуття

А ось любителів всього і відразу цей вид масажу особливо повинен порадувати, так як він несе ще й антицелюлітний характер, тому можна обійтися без дієт для схуднення. Також цей масаж позитивно впливає на обмін речовин, зробить вашу шкіру гладкою і ніжною.

Для медового масажу використовується лише натуральний мед. Використання в подібних процедурах натуральних компонентів величезний плюс, тому що в них відсутні хімікати та різні консерванти. Ефект від таких сумішей набагато кращий, та й вбираються вони набагато швидше ніж звичайні креми.

Техніка масажу полягає в тому, що спочатку наноситься мед і триває безпосередньо масаж із застосуванням меду. Наступний етап – гарячий компрес, який зніме залишки меду зі шкіри. Він сприяє припливу крові, розширює судини та пори, знижує м’язові спазми. Однак тут також потрібно враховувати ваші особисті особливості. Подібні компреси не бажані при підвищеному артеріальному тиску, різних запальних процесах, тяжких формах серцево-судинних захворювань. Фінальним етапом процедури є масаж з використанням натурального аромамасла.

Протягом усього курсу ефект від масажу Ви не тільки відчуєте, а й побачите неозброєним оком. Шкіра стане ніжною, пружною та бархатистою, адже мед сприяє підтримці краси та молодості Вашої шкіри.

 

X