СПА «Квіткова Феєрія»

Тривалість:
150 хв
Вартість:
3 400 грн

пілінг, обгортання, масаж тіла квітковими мішечками, масаж голови, шиї, обличчя

СПА «Квіткова Феєрія» – інтенсивний релакс комплекс регенерації, омолодження включає:

  • пілінг-маску
  • трав’яне обгортання
  • антистресовий масаж теплими мішечками з квітковою начинкою
  • розслаблюючий масаж обличчя, шиї, декольте

В основі цієї дивовижної спа програми – справжня сила природи, цілющих трав та квітів, з безліччю відновлювальних якостей, занурить Вас у неймовірно ароматні та теплі відчуття.

Спа «Квіткова Феерія» починається з пілінг-маски з суміші трав та олій, яка очистить шкіру, зробить її ніжною та оксамитовою на дотик. До складу пілінгу входять ромашка, лаванди, чайна троянда та інші.

Наступний етап – трав’яне обгортання розм’якшить шкіру, дубильні речовини, які виділяють трави, зроблять її пружною, а парниковий ефект, під час обгортання, простимулює виведення токсинів.

Масаж теплими мішечками з квітковою начинкою лагідно прогріє тіло, розслабить м’язи, під впливом тепла запустяться глибокі відновлювальні процеси. Ароматні теплі мішечки мають величезний ароматерапевтичний вплив. Терапевтичний ефект полягає у впливі ароматів на гормони та інші біохімічні частки. Аромат трав та квітів глибоко проникає в дихальну систему, тим самим очищаючи легені, що знижує ризик застудних захворювань та зміцнює імунітет. Колосальний вплив ароматерапія має на нервову систему організму, заспокоюючи, гармонізуючи і відновлюючи її.

Завершальний штрих – антистресовий масаж голови, лиця та зони декольте – прибере набряклість з лиця, зробить його рум’яним, а м’язам шиї повернеться їх рухливість та еластичність.

Після спа на Вас чекає ароматне чаювання в атмосфері повного розслаблення та гармонії чайної кімнати масажного салону на травах NATURA.

X