СПА для Двох «Сонце та Місяць»

Тривалість:
120 хв
Вартість:
4 400 грн

розпарювання у фітобочці, масаж бамбуковими віничками, аромамасаж

Категорія:

СПА для Двох «Сонце та Місяць» – екзотичний релакс комплекс включає:

  • розпарювання у фітобочці
  • масаж бамбуковими віничками
  • розслаблюючий аромамасаж всього тіла

Спа програма для двох проводиться в спеціальному парному спа залі, тому дозволить Вам не тільки зняти втому, оновити тіло і наповнитися новими силами, але й подарує незабутні моменти радості від близькості коханої людини.

Спа програма «Сонце та Місяць» починається з розпарювання у фітобочці, завдання якого розкрити пори, очистити шкіру, підготувати її до впливу на наступних етапах спа програми.

Далі, очищені та підготовлені тіла чекає масаж бамбуковими віничками. Цей масаж відноситься до ударно-вібраційних технік. Удари бамбуковими віниками створюють вібрації в тілі, які запускають природний процес відновлення організму. Цікаво, що удари бамбуковими віниками не лише безболісні, а й дуже приємні. Поки Ви насолоджуєтесь приємними відчуттями, і занурюєтеся в повне розслаблення – напруга та затиснення йдуть з тіла, а м’язи стають знову еластичними та рухливими.

Завершальний етап – розлабляючий масаж тіла з натуральним аромамаслом, делікатно розслабить м’язи, зніме напругу, зволожить шкіру та оновить організм повертаючи сили та рівновагу.

Підсилити емоції та почуття допоможе чарівна релакс атмосфера нашого салону – приглушене світло, мерехтіння свічок, заколисуюча мелодія, п’янкі аромати.

Після Спа процедури на Вас чекає відпочинок та чаювання в чайній кімнаті, яка не залишила байдужим жодного нашого Гостя.

Насолоджуйтеся задоволенням вдвох!

X