СПА для Двох «Аромати Індії»

Тривалість:
150 хв
Вартість:
5 400 грн

розпарювання у фітобочці, індійський масляний масаж Абх’янга та масаж спеціями Удвартан

Категорія:

Спа для Двох «Аромати Індії» – екзотичний релакс рітуал, заснований на аюрведичній традиції включає:

  • розпарювання у фітобочці
  • аюрведичний масляний масаж «абх‘янга»
  • аюрведичний масаж сумішшю спецій та трав «удвартан»

Спа рітуал «Аромати Індії» проводиться у спеціальному спа залі для двох, де Ви зможете не тільки відчути дивовижний ефект від найдавнішої у світі цілющої спа традиції, але і насолодитися присутністю близької людини та розділити спа задоволення на двох.

Спа програма починається з розпарювання у фітобочці, завдання якоі розкрити пори, очистити шкіру, підготувати її до впливу на наступних етапах спа програми. Потім, розпалені трав’яним паром тіла чекає індийский масаж теплим маслом абхьянга, який ніжно та глибоко пропрацюю тіло, що покращить роботу лімфатичної системи, кровообіг в тілі, підсилить обмін речовин, прискорить видалення токсинів з організму.

Наступний етап – індийский масаж удвартан з використанням суміші трав та спецій. Яскравий аромат спецій та особливі рухи спрацюють як антидепресант, занурюючи Вас у стан глибокого спокою та насолоди.

Також у процесі масажу відбувається приведення в тонус сполучних тканин, м’язів та зв’язок. Це є відмінним засобом для полегшення болю при захворюваннях опорно-рухового апарату, травмах (забиті місця, розтягування, м’язова напруга), ревматизмі. Масаж відмінно підходить для позбавлення від депресії, хронічної втоми, безсоння.

Чарівний аромат східних спецій та цілющих трав не тільки заспокоїть нервову систему, зніме втому та напруження, а й занурює у казковий світ Стародавньої Індії, сповнений мудрості та магії.

По завершенню спа програми, на Вас чекатиме чайна кімната, де Ви зможете насолодитися ароматним чаєм на травах у компанії коханої людини.

 

X