Самурайський Масаж Бамбуковими Віниками

Тривалість:
45 хв
Вартість:
900 грн

масаж бамбуковими віниками

Категорія:

Самурайський масаж бамбуковими віниками – давня екзотична техніка, що прийшла до нас із Японії. Як відомо, самураї використовували цей метод для швидкого відновлення тіла та духу після бою.

Самурайський масаж виконується спеціальними віниками, виготовленими з тонких паличок бамбука, довжиною від 60см, та пов’язаних у пучок, звідси й з’явилася назва «віники».

Особливості Самурайського масажу

Самурайський масаж відноситься до ударно-вібраційних технік. Удари бамбуковими віниками створюють вібрації в тілі, які запускають природний процес відновлення організму. Цікаво, що удари бамбуковими віниками не лише безболісні, а й дуже приємні. Поки Ви насолоджуєтесь приємними відчуттями, і занурюєтеся в повне розслаблення – напруга та затиснення йдуть з тіла, а м’язи стають знову еластичними та рухливими.

Ще однією особливістю самурайського масажу бамбуковими віниками є його звуковий ефект. Звукові ритми бамбукових віників, що індивідуально підбираються майстром, та етнічна музика, що супроводжує даний масаж, – вводять у стан легкого трансу, збільшуючи глибину та повноту Ваших відчуттів.

Самурайський масаж бамбуковими віниками чудово підійде і чоловікам і жінкам, і точно, наповнить і силами і впевненістю для майбутніх перемог і звершень.

А подарунковий сертифікат масажного салону NATURA на самурайський масаж, безперечно, буде сприйнятий як незвичайний та екзотичний подарунок.

X