СПА «Андалузький Догляд»

Тривалість:
150 хв
Вартість:
3 300 грн

розпарювання у фітобочці, пілінг, фруктове обгортання, моделюючий масаж

СПА «Андалузький Догляд» – комплексний релакс комплекс для моделювання тіла включає:

  • розпарювання у фітобочці
  • пілінг
  • фруктове обгортання
  • моделюючий масаж тіла

Дивовижна за відчуттями спа процедура перенесе Вас на південь сонячної Іспанії з його незабутніми запахами і квітами.

Комплексна та ефективна методика, що поєднує три методи: детоксикацію, дренаж та релаксацію, сприяє:

  • очищенню організму та схудненню
  • покращенню обміну у клітинах та тканинах
  • поверненню тонусу шкіри та м’язів
  • розслабленню та відновленню кожноі клітинки Вашого тіла

Починається СПА програма з розпарювання у запашній фітобочці, що дбайливо підготує та відкриє шкіру для наступних етапів.

Далі Ваше тіло дбайливо промасують натуральним скрабом на основі рису та свіжих цитрусовіх соків, м’яко усуваючи мертві клітини та забруднення, даруючи Вам відчуття свіжості та дихання шкіри.

Далі нанесуть свіжоприготовлену маску з глини, свіжих фруктів і олій, яка повноцінно наситить кожну клітину шкіри вітамінами та мінералами, так необхідними для її структури, підвищить пружність та еластичність шкіри, повертаючи здоровий та сяючий вигляд. Її неповторний яскравий аромат надовго залишиться на Вашій шкірі.

Відчуття оновлення шкіри подарує незабутні позитивні почуття, почуття оздоровлення всього тіла та омолодження організму загалом. Цей ефект пояснюється властивостями нашої шкіри, яка подібно до губки вбирає на клітинному рівні корисні речовини, яких так багато у свіжих цитрусах і натуральних маслах. Це допомагає стимулювати обмін речовин у всьому організмі.

На завершення – моделюючий масаж, який складається з прийомів лімфодренажного та антицелюлітного масажу, що м’яко та безболісно розгладить шкіру, запустить метаболічні процеси та допоможе зменшити об’єми проблемних зон.

Після Спа програми на Вас буде чекати ароматне чаювання в чайній залі та насолодження оновленим та більш стрункішим тілом!

X