СПА «Камелія»

Тривалість:
180 хв
Вартість:
3 800 грн

розпарювання у фітобочці, моделюючий масаж спеціями, обгортання ламінарією, масаж олією камелії

СПА «Камелія» – комлексна релакс програма моделювання тіла та омолодження включає:

  • розпарювання у фітобочці
  • моделюючий масаж сумішшю трав та спецій
  • обгортання сумішшю водоростей, какао та масла камеліі
  • розслаблюючий масаж маслом камелії

СПА програма «Камелія» увібрала любов і досвід наших майстрів. Ця спа програма дає можливість відчути реальні зміни свого тіла, знімає загальну емоційну напругу, підвищує працездатність і задовольнить найвибагливішу Гостю.

Секрет спа програми «Камелія» криється у чарівних властивостях масла камелії, яку здавна використовували японські гейші, як відомо, володарки бездоганної шкіри.

Спа програма починається з розпарювання у фітобочці, яке ніжно очистить шкіру та підготує до наступного етапу – моделюючого масажу з використанням активних компонентів.

Моделюючий масаж виконується сумішшю трав та спецій, основними виступають – лаванда, кориця, кардамон, імбир. Завдяки технікам моделюючого масажу значно покращується циркуляція рідини в організмі. Посилення ліполізу веде до зменшення жирових відкладень та вирівнювання контурів тіла, а використання трав та спецій прискорює процес детоксу та робить весь масажний процес неймовірно ароматним та приємним.

Наступний етап програми – обгортання сумішшю водоростей і какао, дозволить вирішити відразу кілька проблем – зніме набряклість, виведе токсичні речовини, наситить морськими мінералами, відновить гідроліпідний баланс, стимулюючи клітинний метаболізм та діяльність залоз внутрішньої секреції. Використання ламінарії впливає як на шкіру, та й на внутрішні органи зі 100% засвоєнням мінералів.

Завішуючий етап – масаж олією камелії. Олія камелії містить більш ніж 50% поліненасичених жирних кислот, що в 10 разів більше, ніж в інших рослинних оліях. Також масло камелії багате на лінолеву та альфа-лінолеву кислоту, які не виробляються шкірою, але необхідні їй для підвищення еластичності та пружності.

Спа догляд для тіла «Камелія» занурить Вас у стан блаженства, врівноважить тіло та розум, приносячи заспокоєння та неземне задоволення.

Після спа на Вас буде чекати ароматне чаювання та відпочинок у атмосфері повного розслаблення та гармонії нашої чайної кімнати.

X