Масаж Трав’яними Мішечками

Тривалість:
90 хв
Вартість:
2 000 грн

виконується розігрітими мішечками наповненими лікувальними травами

Категорія:

Масаж Трав’яними Мішечками – один із найдавніших способів відновлення організму, який поєднує м’який вплив тепла (шляхом прогрівання біологічно активних точок), акупресуру, масаж м’язової тканини та аромотерапію.

Масаж виконується мішечками із лляного полотна з начинкою з лікувальних квітів та трав, попередньо розпареними до комфортної для тіла температури.

Зцілюючі ароматні трави та професіоналізм наших майстрів дивовижно швидко наповнять Ваше тіло новими силами та подарують стан задоволення, внутрішнього комфорту та гармонії.

Масаж трав’яними мішечками є чудовим лікувально-профілактичним засобом:

  • при остеохондрозі,
  • скутості суглобів,
  • м’язових болях,
  • напругах різного характеру,
  • а також показано після фізичних навантажень у спортзалі.

Прогрівання м’язів і суглобів трав’яними мішечками не тільки знімає больові відчуття, а й збільшує рухливість і амплітуду руху.

Масаж трав’яними мішечками нормалізує кровообіг та обмін речовин, покращує мікроциркуляцію в тканинах і насичує їх ефірними оліями, що виділяються гарячими травами, що ефективно впливає на стан шкіри, виведення токсинів та зайвої рідини з організму.

Ще однією особливістю масажу трав’яними мішечками є його ароматерапевтичний вплив. Терапевтичний ефект полягає у впливі ароматів на гормони та інші біохімічні частки. Аромат трав глибоко проникає в дихальну систему, тим самим очищаючи легені, що знижує ризик застудних захворювань та зміцнює імунітет.

Колосальний вплив ароматерапія надає і нервову систему організму, заспокоюючи, гармонізуючи і відновлюючи її. Тому масаж трав’яними мішечками чудово підійде людям, які ведуть стресовий спосіб життя, які страждають на неврози, безсоння, підвищену дратівливість.

Масаж трав’яними мішечками це повноцінний відпочинок, нові відчуття, чудовий настрій. Завітайте до масажного салону NATURA та відчуйте приголомшевий ефект від масажу на собі.

X