Релакс - Екзотика

Відображаються усі з 6 результатів

Креольський Масаж

масаж бамбуковими паличками
900 грн

Масаж Спеціями

розпарювання у фітобочці, аюрведичний масаж тіла сумішшю трав та спецій
2 500 грн

Масаж Трав’яними Мішечками

виконується розігрітими мішечками наповненими лікувальними травами
2 000 грн

Самурайський Масаж Бамбуковими Віниками

масаж бамбуковими віниками
900 грн

Тайський Аромамасаж

масаж з аромаолією з впливом на акупресурні точки та меридіани
1 650 грн2 250 грн

Широдхара + Абх’янга

аюрведичний масляний масаж голови
3 800 грн

SPA салон Natura запрошує на екзотичний релакс

Чим вас приваблює масаж? Він дарує приємні відчуття шкірі, розслаблює та наповнює силами тіло, заспокоює емоції. А ще ця процедура може подарувати людині абсолютно нові відчуття, познайомити її з частиною національної культури іншої країни, долучити до рітуалів її, які виникли на іншому кінці земної кулі.

SPA салони Києва давно ввели «екзотику» до переліку своїх послуг, але фахівці «Натура» пішли далі, досконавивши ці техніки, адаптувавши їх під потреби українців, зробивши їх ще кориснішими та цікавішими.

Ми запрошуємо вас познайомитися з:

  • Самурайський масаж– ця старовинна техніка виконується віничками із тонких бамбукових паличок;
  • Тайський, що ввібрала в себе всю цілющу силу східної медицини;
  • Креольський, бамбукові палички, під ритмічну етно-музику, м’яко постукуватимуть по вашому тілу;
  • Широдхара ​​- глибоко розслаблюючий масаж голови, наповнений пахощами аромаолій

Завітавши до нашого масажного салону (Київ, Печерськ, вул. Гусовського 12/7 – точна адреса), ви також можете спробувати дві дуже цікаві екзотичні процедури, в основу яких закладено використання трав. Лляні трав’яні мішечки відмінно розслаблюють і відновлюють організм, усувають больові симптоми, прогрівають суглоби та м’язи. Виражений ароматерапевтичний ефект посилює приємні відчуття процедури. Ви вдихаєте ніжний аромат трав, насолоджуючись кожною хвилиною півторагодинного сеансу.

SPA салон пропонує ще одну вишукану процедуру – аюрведичний масаж тіла «Небесний сніг», під час якої трави, спеції та майстерність масажиста поєднаються, щоб подбати про ваше здоров’я.

Ексклюзивні подарунки від масажного салону Києва

Масажний салон «Натура» підготував чудову пропозицію – подарункові сертифікати на будь-які процедури салону, у тому числі і з розділу «Релакс Екзотика», на двох. Вирушайте разом з коханою людиною в подорож по розслаблюючій атмосфері Сходу, відчуйте хвилюючий аромат олії, що ллється по шкірі, розділіть на двох нову енергію, яку будить масаж. SPA салон чекає на киян та гостей! Для кожного ми підберемо найприємнішу процедуру! Якщо ви всього на пару днів приїхали до Києва, масаж допоможе повніше та яскравіше познайомитися зі столицею.

X