Корекція Тіла

Відображаються усі з 3 результатів

Антицелюлітний Масаж

безболісна техніка корекції тіла
1 350 грн

Лімфодренажний Масаж

спеціальна техніка, що використовується як для загального оздоровлення організму, так і для корекції тіла
1 850 грн

Моделюючий масаж

безболісна техніка корекції тіла
1 850 грн

Моделюючий масаж – Київ запрошує ефективно та без болю відкоригувати тіло

Набридло споглядати «ямочки» на шкірі? «Вушка» на стегнах отруюють життя? Хочеться одягнути обтягуючу сукню, але неідеальна шкіра псує вигляд? Ці складності знайомі багатьом жінкам, і більшість безуспішно бореться із нею десятки років. Забудьте про дієту, не варто виснажувати собі в спортзалі і кілограмами втирати в себе марний крем. Дієве рішення нададуть SPA салони у Києві. Моделюючий масаж тіла дозволить забрати зайві сантиметри, ліквідувати целюлітні ямочки та набряки, вирівняти рельєф шкіри, вивести токсини.

Київ запрошує випробувати на собі приголомшливий ефект цих процедур!

SPA салони Києва на варті жіночої краси

Гарне тіло – мрія всіх жінок. Параметри, які вважаються ідеальними, змінюються під впливом епох, але гладка шкіра, спокусливі та плавні лінії залишаються бажаними завжди. На жаль, сучасний ритм життя, не завжди якісне харчування та часті стреси відгукуються зайвою вагою, набряклістю, проблемами зі шкірою. СПА програми Києва можуть усунути ці недосконалості та повернути представницям прекрасної статі впевненість та чарівний вигляд. Масажні процедури, які пропонують SPA салони Києва, дозволяють зробити тіло стрункішим і привабливішим без виснажливих дієт, тренувань до знемоги та хворобливих медичних процедур. Майстер, у процесі моделювання тіла, впливає на каркасні м’язи:

  • покращує кровообіг, завдяки чому нормалізується харчування тканин;
  • активізує процеси обміну;
  • запускає процес детоксикації;
  • підвищує м’язовий тонус.

Сантиметри йдуть, обсяги тануть, пухкість і ямочки на шкірі зникають без сліду – масаж київського салону «Натура», що моделює, творить дива. Видимо результати вже після першої процедури, оптимальний курс озвучить майстер-масажист, як правило, він займає 7-15 сеансів.

Ніжний лімфодренаж у SPA Києва

Коректна робота лімфатичної системи необхідна для здоров’я шкіри та підтримки нормальної ваги. Застій та інтоксикацію лімфи ефективно усуває спеціальний масаж тіла. Київські салони деякий час почали практикувати лімфодренажну процедуру і вона дає відмінні результати. Людина не тільки худне, а й починає почуватися значно бадьоріше і краще, завдяки нормалізації роботи лімфотоку.

Хочете повернути своєму тілу пружність, красу та здоров’я? SPA салони у Києві чекають на вас!

X