Масаж Спеціями

Тривалість:
120 хв
Вартість:
2 500 грн

розпарювання у фітобочці, аюрведичний масаж тіла сумішшю трав та спецій

Категорія:

Аюрведичний Масаж Тіла «Небесний Сніг» –

комплексний оздоровчий рітуал, заснований на аюрведичній традиції включає:

  • розпарювання в фітобочці
  • масляний масаж «абх‘янга»
  • масаж сумішшю спецій та трав «удвартан»

Під час масажу шкіра очищується від ороговілих частинок, активізується циркуляція лімфи та крові, покращується клітинне дихання, відновлюється чутливість рецепторів шкіри, нормалізується робота потових та сальних залоз, покращується обмін речовин. Шкіра насичується вітамінами, мікроелементами, що робить її шовковистою, м’якою.

Поліпшення кровообігу сприяє виведенню зайвої рідини з організму, токсинів та шлаків, активізує розщеплення жирів та виведенню «шкідливого» холестерину. Тому масаж спеціями «Небесний сніг» часто використовується у боротьбі з надмірною вагою та целюлітом у жінок.

Також у процесі масажу відбувається приведення в тонус сполучних тканин, м’язів та зв’язок. Це є відмінним засобом для полегшення болю при захворюваннях опорно-рухового апарату, травмах (забиті місця, розтягування, м’язова напруга), ревматизмі. Масаж відмінно підходить для позбавлення від депресії, хронічної втоми, безсоння.

Чарівний аромат східних спецій та цілющих трав не тільки заспокоїть нервову систему, зніме втому та напруження, а й занурює у казковий світ Стародавньої Індії, сповнений мудрості та магії.

X