Масаж «Таїнство Каміння»

Тривалість:
90 хв
Вартість:
2 000 грн

чакра-стоун терапія та контрастна стоунтерапія

Категорія:

Стоунмасаж – це нескінченно приємна процедура, яка подарує дотик “живого” каменю, відновлюючи та наповнюючи Вас силами.

ЧАКРА-стоунтерапія – масаж з використанням гарячого каміння та напівдорогоцінного.

КОНТРАСТНА стоунтерапія – масаж з використанням гарячого та холодного каміння.

Стоунтерапія – техніка масажу заснована на дії природного каміння на людський організм, при якій активізуються обмінні процеси та відновлюється функціональна робота всіх систем організму.

Стоунтерапія може надавати як розслаблюючу дію, так і тонізуючу, все залежить від температури каміння, а також інтенсивності масажної техніки. Ступінь впливу визначається строго в індивідуальному порядку та підбирається з урахуванням Ваших побажань.

Під час тонізуючої процедури посилюються процеси збудження центральної нервової системи. При розслабленні досягається зворотний ефект – помірна та ритмічна дія каменів на шкірні та м’язові рецептори запускає процес гальмування активності.

Лікування камінням – це:

  • зняття м’язових болів
  • вплив на біологічно активні точки
  • підвищення тонусу організму
  • підвищення рівня тепла в організмі
  • виведення шлаків, токсинів та зайвої рідини з організму
  • підвищення інтенсивності м’язової активності тканин
  • покращення кровопостачання
  • зняття депресії, стресу, а також загальне розслаблення організму
  • лікування хвороб, викликаних переохолодженням

Стоунтерапія – природна сила каміння. Лікарі стародавньої Месопотамії використовували в лікуванні невеликі нагріті камені, які викладали на тіло людини, яка страждає на недугу. У Стародавньому Римі гарячим камінням користувалися почесні жінки. Індіанці Північної Америки часто використовували нагріте каміння у своїх обрядах.

Однак найбільшого поширення лікування каменями отримало в стародавньому Китаї. Лікарі імператорського двору використовували масаж гарячим камінням як для профілактики, так і для лікування деяких недуг. Особливо ці процедури подобалися придворним дамам, які любили довго понежити своє тіло нагрітим камінням, нерідко ці процедури доповнювалися масажем шиацу.

У масажному салоні NATURA Ви зможете насолодитись неповторними відчуттями від стоунтерапії, яку проведуть наші досвідчені висококласні фахівці.

X