Моделюючий масаж

Тривалість:
90 хв
Вартість:
1 850 грн

безболісна техніка корекції тіла

Категорія:

Моделюючий масаж – спрямован на корекцію тонусу каркасних м’язів, стан яких пов’язаний як із віковими змінами, так і зі зниженням тонусу під впливом агресивних факторів зовнішнього середовища.

Техніка моделюючого масажу заснована на теорії біомеханічної тонізації локальних та структурних м’язів опорно-рухової системи.

Моделюючий масаж дозволить:

  • активізувати обмінні процеси в організмі
  • покращити кровообіг та харчування тканин
  • підвищити тонус м’язів всього тіла
  • позбавити від целюліту
  • позбавити від рихлості, набряклості
  • зменшити обсяги тіла

Масажна техніка моделювання фігури є не тільки високоефективним засобом створення гострого, підтягнутого тіла, але й чудовим сеансом повного розслаблення та задоволення.

Рекомендується від 6 до 12 процедур, видимий ефект можна спостерігати після першого сеансу.

Для досягнення найкращого результату рекомендується доповнити курс моделюючого масажу обгортаннями, які допоможуть Вам підібрати наші фахівці.

Обгортання (зона стегон та живіт) нададуть очищувальну, детоксикаційну, загальнозміцнюючу дію та позитивно вплинуть на нервову систему, забезпечуючи антистресовий ефект.

Маски для моделюючих обгортань готуються за різними рецептами з натуральних інгредієнтів на основі індивідуальних особливостей кожного тіла. Це маски на основі меда-гірчиці, водоростей, васабі, глин, трав, олій та інші.

Наші фахівці складуть комплексну індивідуально-розроблену програму з урахуванням особливостей Вашого фізичного та психоемоційного стану.

X