Тайський Аромамасаж

Тривалість:
60 хв
Вартість:
1 650 грн
Тривалість:
90 хв
Вартість:
2 250 грн

масаж з аромаолією з впливом на акупресурні точки та меридіани

Категорія:

Тайський Аромамасаж – унікальна техніка, що поєднує прийоми традиційного тайського масажу та цілющю дію аромамасел.

Масаж виконується методом особливого натискання на акупресурні точки та меридіани, за якими, згідно зі східною традицією, тече життєва енергія. Безперервний потік життєвої енергії підтримує тіло у здоровому стані, коли потік порушується – виникають хвороби. Крім методу натискання, тайська традиція включає прийоми скручування та розтягування. Поєднання цих трьох методів дають можливість максимально відновити як фізичний стан людини, а й його енергетичну систему.

Дія Тайського аромамасажу на організм

Витоки тайської масажної традиції сягають часів 2500 років тому. Дане масажне мистецтво формувалося під впливом аюрведичних і китайських терапій, які відомі своїми високоефективними способами лікування тіла і духу.

Дія тайського масажу на організм людини є абсолютно цілісною, і впливає на м’язову, серцево-судинну, нервову системи, а також на роботу внутрішніх органів, тим самим забезпечуючи повноцінне функціонування організму в цілому.

Використання натуральних аромамасел у тайському масажі забезпечує турботу про такий важливий наш орган, як шкіра, зволожуючи, живлячи та захищаючи її.

Тайський аромамасаж подарує стан глибокого фізичного та емоційного розслаблення. Ви можете прийти на сеанс тайського аромамасажу як самостійно, так і вдвох, і тоді масаж буде проведено одночасно у спеціальній парній залі.

X