Вишукані масажні та спа рітуали у серці Києва
масажний салон на травах NATURA

Ласкаво просимо до салону NATURA!

Масажний салон на травах NATURA запрошує Вас у світ дивовижних масажних технік та спа ритуалів, пропонує здійснити Вам неймовірну подорож до себе, відкриваючи нові грані та відчуття свого тіла, душі та свідомості.

Заснований у 2009 році, у самому серці бурхливого Києва -Печерську, масажний салон на травах NATURA — затишний простір спокою та гармонії для відновлення Ваших життєвих сил.
Наш інтер’єр створений у стилі етно-релакс, наповнений східними звуками, смачними ароматами та чарівною енергетикою, де кожна деталь ретельно та дбайливо створена для Вашого комфорту.
Ми поєднали традиційно європейський підхід з масажними традиціями Сходу та Азії. У нашому масажному арсеналі Ви знайдете класичні та новітні європейські масажні техніки, аюрведичні ритуали, тайські, японські, тибетські техніки, авторські техніки, натуральні спа програми для жінок та чоловіків.
Ми використовуємо тільки натуральні компоненти в масажних і спа комплексах, всі суміші приготовлені вручну за старовинними рецептами.
Ми проводимо власну підготовку та навчання наших майстрів по масажу, спа та етикету, та забезпечуєм їм постійний професійний розвиток та вдосконалення. Ми маємо власностворені стандарти обслуговування, та неухильно їх дотримуємось. Це робить наш спа сервіс - бездоганним, а наших майстрів - справжніми професіоналами-експертами, які можуть задовольнити Ваші найвибагливіші вимоги.
Кожна людина, яка переступила поріг нашого закладу — довгоочікуваний і дуже дорогий для нас Гість, гарантовано отримає індивідуальний масаж або індивідуально складений курс масажу. Ми врахуємо всі Ваші побажання та особливості!

Відео Салона

СПА «Магія Вина»

Тибетський Медовий Масаж

СПА для Чоловіків «Таємниця Фараона»

Інтер'єр NATURA

СПА у Темряві

Масаж Тибетськими Чашами

Аюрведичний Масаж Голови «Пробудження»

СПА для Двох «Сонце та Місяць»

СПА для Двох «Аромати Індії»

Курс Масажу

Самурайський Масаж Бамбуковими Віниками

Креольський Масаж Бамбуковими Паличками для Двох

Альпійський Масаж Для Двох

Масаж Трав'яними Мішечками

Масаж «Таїнство Каміння»

СПА «Шоколад»

Широдхара

X