Подарунковий Сертифікат

 • Іменний Подарунковий Сертифікат NATURA оформляється на будь-яку процедуру чи суму.

  Подарунковий Сертифікат NATURA діє протягом 6 місяців з моменту придбання.

  Придбати Подарунковий Сертифікат можна приїхавши до нас у салон з 10.00 до 21.00. Його оформлення триватиме 3 хвилини.

  Доставка Подарункового Сертифікату здійснюється по місту Києву в день замовлення за тарифами кур’єрської служби.

  Електронний Подарунковий Сертифікат надсилається Вам на e-mail. Для замовлення необхідно оформити заявку.

  Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання – дзвоніть!

Використання подарункового сертифіката

Для активації сертифіката необхідно вибрати послугу, зателефонувати нам до дати закінчення сертифіката, вказаної на сертифікаті, та записатись на неї.
Якщо ви вагаєтесь з вибором послуги - зателефонуйте нам - і ми обов'язково допоможемо Вам з вибором.
Ви можете замінити послугу сертифіката на будь-яку іншу, а також розбити її на кілька послуг або ви можете зробити доплату для вибору більш дорожчої.
Обов'язково візьміть сертифікат з собою, без його наявності - ми не зможемо провести послугу.
Якщо Ви не можете скористатися сертифікатом – Ви можете віддати сертифікат будь-якій іншій людині для використання.
Якщо у вас є протипоказання по здоров'ю, несумісні з послугами спа та масажу, зверніться до нас і ми знайдемо комфортне для Вас рішення.
Подарункові сертифікати не підлягають поверненню.

Подарунковий сертифікат на СПА процедури та масаж

Кожен з нас неодноразово стикався із важким вибором оригінального, але при цьому потрібного подарунка для своїх рідних та близьких. І кожен знає, що зробити незвичайний вибір не так просто.
Масажний салон на травах «NATURA» пропонує гарне та приємне для людини, якій Ви робите сюрприз, рішення – подарунковий сертифікат на масаж.
Такий подарунок, що несе в собі красу та здоров'я, сподобається і жінці і чоловікові, сподобається Вашому другові чи колезі, коханій або просто близькій людині.
Зробити з подарунка незвичайний сюрприз та чудове враження легко, а дарувати такий подарунок набагато приємніше, ніж усім звичні повсякденні речі!

Подарунковий сертифікат SPA
Подаруйте своїм близьким насолоду у СПА!

Свята - дуже приємна річ і, як правило, довгоочікувана. Проте майже кожен стикався із такою проблемою, як вибір подарунка. Особливо, коли людина й так усе має, а те чого не було — ви вже встигли подарувати. Запитати, що людина хоче у подарунок? Варіант не поганий, але в такому випадку сюрпризу не вийде. Ось тут подарунковий сертифікат на спа буде дуже доречним. І не треба гнатися за подарунками великих розмірів, нібито чим більше краще. Адже ви даруєте не звичайний аркуш паперу, а можливість розслабитися і відпочити після важкого трудового дня, відчути себе в тонусі і покращити своє самопочуття.
Вибір спа-процедур досить великий: масажі, обгортання, пілінги. Також потрібний ефект від процедури досягається завдяки використанню скрабів і масел, заснованих на натуральних компонентах.
Спа комплекси існують не лише для жінок, а й для чоловіків. Тому версія про те, що тільки жінки ходять на подібні процедури лише стереотип. Подаруйте чоловікові оздоровлююче спа, яке відновить чоловічі сили. І якщо спочатку він може не зрозуміти, то після процедури він буде вам дуже вдячний.
Подарунок у вигляді сертифікату в спа, вже набув належної популярності. Порадуйте своїх близьких цим чудовим подарунком, вони дійсно гідно оцінять його.

Кращий подарунок жінці на 8 БЕРЕЗНЯ подарунковий сертифікат на масаж

Чоловіки, якщо у Вас ще є сумніви, що подарувати коханій, то Вам підказка – подарунковий сертифікат для жінки на 8 березня зробить її найщасливішою і буде проявом справжньої турботи про близьку людину.
Кожна жінка хоче залишатися красивою якнайдовше. Тому догляд за її тілом завжди стоятиме на першому місці. Одним із кроків назустріч вічній молодості буде відвідування спа салону.

X