СПА для Двох «Яванський Лулур»

Тривалість:
180 хв
Вартість:
7 400 грн

розпарювання у фітобочці, балінезійський масаж-пілінг, йогуртове обгортання, масаж гарячим камінням

Категорія:

СПА для Двох «Яванський Лулур» – екзотичний релакс комплекс включає:

  • розпарювання у фітобочці
  • балінезійський масаж-пілінг сумішшю йогурту та трав
  • обгортання сумішшю йогурту, спецій та каротину
  • масаж гарячим камінням

Багато століть тому, спеціально для членів королівської родини островів Ява та Балі, було розроблено унікальний косметичний ритуал, суть якого полягала у підготовці тіла до одруження та інших важливих подій у житті, за допомогою спеціально підібраних трав, спецій у поєднанні з йогуртом.

Розкішний догляд зветься «Яванський Лулур». Раніше він був доступний лише членам королівської родини, сьогодні насолодитися цією прекрасною СПА-процедурою може кожен. Масажний салон на травах «NATURA» запрошує до екзотичної Індонезії!

СПА програма для двох «Яванський Лулур» націлена на:

  • очищення, омолодження, пом’якшення шкіри
  • м’яке опрацювання м’язів
  • глибоку релаксацію та оздоровлення організму

СПА для Двох «Яванський Лулур» проводиться у спеціальному спа-залі для двох, де Ви зможете отримати не тільки корисний ефект для шкіри та тіла, але й насолодитися присутністю Вашої другої половини та розділити спа задоволення на двох.

Починається СПА програма з розпарювання у запашній фітосауні, що дбайливо підготує та відкриє шкіру для наступних етапів.

Другим етапом та родзинкою програми – ефективний масаж-пілінг сумішшю Лулур. Суміш створюється на основі морквяного фрешу, борошна червоного рису та йогурту, до нього входить велика кількість трав та спецій: імбир, кориця, коріандр, кардамон, гвоздика та багато інших. Очищене тіло наповнюється новою енергією та красою.

Наступний етап – обгортання сумішшю Лулур, у якому активним компонентом виступає каротин, що міститься в моркві, – заслужено вважається найкращим вітаміном краси, повноцінно наситить шкіру вітамінами та омолодить її.

Завершальний етап – масаж гарячим камінням, м’яко зніме м’язову напругу і поверне тонус організму загалом.

СПА програма для двох «Яванський Лулур»:

  • зміцнює імунну систему,
  • вирівнює рельєф шкіри, зволожує, омолоджує та тонізує її,
  • покращує кровообіг.

Шкіра стає бархатистою на дотик, набуває красивого золотистого відтінку і пахне неймовірно смачно. Аромат зберігається кілька днів, можна приймати душ, вода не змиє цей легкий пряний запах.

По завершенню спа програми, на Вас чекатиме чайна кімната, де Ви зможете насолодитися ароматним чаєм на травах у компанії коханої людини.

X