Широдхара + Абх’янга

Тривалість:
150 хв
Вартість:
3 800 грн

аюрведичний масляний масаж голови

Категорія:

Широдхара (у перекладі з санскриту shiro – голова, dhara – потік) – надзвичайно заспокійливий аюрведичний ритуал, який полягає в тривалому впливі струменя теплого масла, що тонко-проливається, на область чола (область «третього ока», Аджна-чакра).

Широдхара занурить Вас у майже трансовий стан, викликаючи потік найприємніших відчуттів, вивільняючи негативну енергію, що скупчилася, стреси, напруги.

Ви відчуєте, як зникне уявний хаос і розум проясниться, піде тягар проблем і обличчя стане світлішим, відкритішим і молодшим, а тіло легким і відпочившим.

Рітуал Широдхара виконується в положенні лежачи та включає:

  • розігріваючий точковий масаж голови, плечей
  • безпосередньо лиття олії на область чола
  • відпочинок
  • миття голови та сушіння
  • чаювання

Аюрведичний масляний масаж голови Широдхара не має аналогів у жодній існуючій системі оздоровлення і дозволяє налаштувати ідеальний баланс між розумом, тілом та свідомістю.

Неймовірно потужна оздоровлююча складова Широдхара легко справиться зі станами тривоги і занепокоєння, депресіями, страхами, різного роду перенапругами. І матиме терапевтичний ефект при гіпертонії та інших серцево-судинних захворюваннях, головних болях.

Ще однією дивовижною особливістю Широдхари є природна косметологічна складова, яка виявляється у розслабленні мімічної мускулатури, що призводить до розгладжування шкіри та зникнення зморшок, а також у колосальному впливі на шкіру за рахунок її повноцінного харчування.

Широдхара та Абх’янга – аюрведичний масляний масаж голови та тіла

Широдхара чудово поєднується з аюрведичним масляним масажем тіла Абх’янгою, при цьому позитивний вплив на організм значно посилюється. Абх’янга є найдавнішим на сьогоднішній день видом масажу, одним з найскладніших і дієвих, суть якого полягає в глибокому опрацюванні м’язових тканин і знятті болю, спазмів і глибокому напою тіла лікувальним маслом.

У комплексі – Широдхара і Абх’янга – дві незвичайні розробки лікарів ведичної медицини, здатні повністю «перезавантажити» навіть самий «завантажений» мозок, омолодити і повернути до життя втомлене тіло і подарувати стан справжнього щастя.

X