Креольський Масаж

Тривалість:
45 хв
Вартість:
900 грн

масаж бамбуковими паличками

Категорія:

Креольський масаж – різновид екзотичного масажу, який останнім часом стає все більш популярним серед поціновувачів спа екзотики та любителів ефективного масажу.

Креольський масаж виник на острові Маврикій в Індійському океані і увібрав у себе традиції та культуру народів Європи, Африки, Індії та Китаю, що населяли Маскаренський архіпелаг, і звані креолами.

Креольський масаж проводиться спеціальними бамбуковими паличками, заповненими зерном під ритмічну етнічну музику.

Бамбук здавна – символ довголіття та витонченості, і завдяки своїй гнучкості та міцності є чудовим масажним інструментом та натуральним засобом для повернення здоров’я та підняття життєвого тонусу.

Масаж бамбуковими паличками

На рівні фізіології дія креольського масажу проявляється у звуженні та розширенні судин, що призводить до їх зміцнення. Даний масаж ефективно покращує кровообіг, посилює рух лімфи і, отже, покращує харчування тканин і клітин, покращує обмінні процеси. Креольський масаж бамбуковими паличками чудово знімає втому та стрес, нервові та м’язові напруження.

Індивідуально підібраний темп і сила ударів бамбуковими паличками абсолютно безболісно розслабить, оздоровить та гармонізує Вас, даруючи при цьому абсолютно нові та неповторні відчуття!

Креольський масаж бамбуковими паличками чудово комбінується з іншими видами масажів, а також може стати для Вас:

  • новим екзотичним способом релаксації та відпочинку
  • частиною Вашого індивідуального курсу відновлення чи корекції тіла
  • ідеальним подарунком для Ваших рідних та близьких
X