Тайський Йога Масаж

Тривалість:
90 хв
Вартість:
Тривалість:
120 хв
Вартість:

тайська традиція включає елементи пасивної йоги, вплив на акупресурні точки та меридіани

Категорія:

Традиційний тайський масаж –

це тонкий вплив на особливі акупресурні точки та меридіани, якими, згідно зі східною філософією, тече життєва енергія.

Масаж виконується від кінчиків пальців ніг, де знаходиться безліч біологічно активних точок, до верхівки голови. Мистецтво тайського масажу формувалося під впливом стародавніх індійських та китайських навчань. В основу оздоровчої терапії лягли спостереження за природою людського тіла. Тайський масаж традиційно використовувався комплексно з іншими прийомами тайської класичної медицини.

Тайський масаж виконується у спеціальному бавовняному одязі за унікальною технікою, що складається з прийомів натискання на енергетичні канали, скручування та розтягування (елементів пасивної йоги). Об’єднання цих трьох терапій на одне ціле дає можливість максимально відкрити енергетичну систему людини. Ця методика має надзвичайно високий терапевтичний ефект і дарує стан глибокого розслаблення м’язів.

Тайський масаж покращує енергетику організму в цілому, завдяки чому робота всіх органів та систем організму людини стабілізується.

Класичний тайський масаж (або «йога-масаж») – це цілісна система оздоровлення, яка включає ряд прийомів і методів впливу на тіло людини з метою отримання максимального лікувального ефекту. Історія цього масажу почалася близько 2500 років тому, і в наші дні він користується широкою популярністю не тільки в Таїланді, але і в усьому світі.

Тайський масаж показаний людям, які хочуть позбавитися:

  • болю в спині,
  • втоми, стресу та поганого самопочуття,
  • головного болю,
  • порушень сну та хронічного стану занепокоєнь,
  • перевантажень після занять спортом.

У разі виникнення будь-яких питань щодо проведення масажу фахівці масажного салону NATURA проконсультують Вас, давши вичерпні відповіді на всі питання. Вам залишиться тільки поринути у спокійну розслаблюючу обстановку та відчувати на собі рухи рук професійних масажистів.

X