СПА Комплекси Для Чоловіків

Відображаються усі з 2 результатів

СПА «Сила Самурая»

розпарювання у фітобочці, масаж бамбуковими віничками, пілінг, обгортання-васабі, відновлювальний масаж
3 500 грн

СПА «Таємниця Фараона»

розпарювання у фітобочці, імбирний масаж-пілінг, масаж, що відновлює
3 000 грн

СПА для чоловіків – ключ до здоров’я та краси

Постійна турбота про власне здоров’я та гарний квітучий вигляд вже давно не є прерогативою виключно жінок. Сучасні успішні чоловіки займаються спортом, стежать за раціоном харчування, активно борються із зайвою вагою, користуються послугами професійних масажистів – загалом цікавляться інноваційними засобами з метою підтримки організму в тонусі. Чоловічий СПА – розроблений комплекс програм догляду за тілом та шкірою, профілактика розладів самопочуття, можливість відновити життєві сили та душевну рівновагу. Усього 2-3 години, проведених у чоловічому спа-салоні, забезпечать представників сильної половини людства необхідним зарядом енергії на тиждень вперед. Інтенсивні оздоровчі програми позитивно впливають на організм.

Комплексний догляд

З безлічі видів спа масажів і варіантів можливого догляду за тілом чоловіки віддають перевагу традиційному силовому масажу, а процедурам пілінгу та обгортання належної уваги, на жаль, не приділяють, вважаючи це стандартними «забаганками жінок».

Важливо розуміти, чоловіче спа – не просто масаж, це комплексне поєднання спеціальних технік для повноцінного догляду за шкірою та тілом. Ефективність сеансів у чоловічих спа салонах залежить від правильного підбору оздоровчих процедур.

Чекаємо на Вас з радістю на сеанс задоволення від SPA салону на травах NATURA.

X