Лікувальний масаж

Відображаються усі з 4 результатів

Гречаний Масаж

старослов'янська техніка виконується теплими мішечками з гречкою
1 900 грн

Тайський Йога Масаж

тайська традиція включає елементи пасивної йоги, вплив на акупресурні точки та меридіани

Тибетський Медовий Масаж

спеціальна техніка з використанням натурального меду
1 650 грн

Тріар Масаж

європейська класика
1 150 грн1 550 грн

Оздоровчий масаж – турбота про тіло з максимальною користю

Сучасні люди рідко можуть похвалитися міцним здоров’ям. Слабкість, втома та болі в різних частинах тіла стали нормою, яку більшість намагається заглушити черговою таблеткою. Спробуйте замінити похід до поліклініки візитом до салонів масажу. Київ має в своєму розпорядженні правильний, ефективний і, що важливо, корисний спосіб покращити самопочуття, позбутися болю в спині, голові, ногах, суглобах і м’язах, заспокоїти нервову систему, покращити роботу серцево-судинної, відновити тіло після надмірного навантаження або травми.

Ці техніки – лікувально-оздоровчі масажі – унікальні, розроблені з урахуванням східної та європейської медицини процедури, які м’яко, акуратно, але дуже потужно впливають на організм, усуваючи причину поганого самопочуття.

Лікувальний масаж тіла – київський шлях до здоров’я

Можна довго перераховувати причини, через які тіла людей втратили здатність витримувати підвищені навантаження і не можуть чинити опір мікробам. Доведено, що ті, хто регулярно відвідує масажний кабінет, мають міцніший імунітет і психологічну стійкість до стресів у порівнянні з людьми, які обходять салони масажу Києва стороною.

Пояснюється це тим, що оздоровчий масаж не тільки усуває симптоми, на які страждають люди, а й поступово нормалізує роботу всіх органів, зміцнює суглоби, підвищує імунітет, тобто дає організму сили для насиченого активного життя.

Кому показано лікувально-оздоровчий масаж?

Майстри салону «Натура» підготували кілька масажних процедур, що ефективно відновлюють здоров’я, які допоможуть впоратися з великим спектром проблем. Це:

  • Тибетський медовий;
  • Тайська з елементами пасивної йоги;
  • Гречаний на основі старослов’янської техніки;
  • Класичний європейський Тріар.

Загальними показаннями для них є підвищена стомлюваність та слабкість, біль у м’язах, безсоння, занепад сил. Мед допомагає добре очистити шкіру, вираженим лікувальним ефектом після застуд має гречаний масаж. Київські майстри навіть за один сеанс можуть зняти болючість з м’язів, полегшити стан при остеохондрозі та радикуліті, покращити обмін речовин.

Приходьте на оздоровчий масаж! Київський салон Natura знає, як покращити ваше здоров’я!

X